Kaip ir jo pirmtakas, „Dentle One Plus“ efektyviai, bet švelniai valo dantis. Pašalina apnašas be nereikalingo emalio ar dantenų nusidėvėjimo, bet „Dentle One“ turi daugiau švelnių būdų.

Rankena pagaminta iš medžiagų, sukurtų siekiant sumažinti vibracijas ir triukšmą. Suapvalinta, trikampio formos ir mažo svorio, todėl ją lengva sugriebti ir naudoti. Visos savybės sudaro tai, ką vadiname „Dentle Gentle Tech™“.

„Dentle One Plus“ pristato ličio jonų akumuliatorių veikimą, tačiau už kainą, iki šiol skirtą nikelio ir kadmio baterijoms.

Tai reiškia, kad vienas įkrovimas truks ne dieną ar savaitę, o vieną mėnesį, kai valysite dantis dvi minutes, du kartus per dieną.

„Dentle One Plus“ yra labai lengvas naudoti ir pakankamai universalus, kad atitiktų jūsų poreikius, nesvarbu, ar esate patyręs, ar pradedantysis vartotojas. Tiesiog paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką, kad perjungtų tarp 3 greičio režimų, nuo švelnių 7000 iki pažangiausių 10 000 virpesių per minutę.

Šepetėlis vibruoja po 30, 60 ir 90 sekundžių, kad praneštų, kada reikia šepetį perkelti į naują vietą, bei automatiškai išsijungia po rekomenduojamų dviejų minučių valymo.

„Dentle One Plus“ savybės

„Dentle Gentle Tech™“

Švelnus ir efektyvus valymas. Pasirinktos medžiagos, kurios sumažina triukšmą ir vibracijas bei palengvina šepetėlio naudojimą.

Pasaulinės klasės akumuliatoriaus tarnavimo laikas naudojant ličio jonų technologiją

Naujas ličio jonų akumuliatorius leidžia krauti vieną kartą per visą mėnesį, jei valote dantis du kartus per dieną.

Mažas, vidutinis ar ypač didelis greitis

Pasirinkite greitį, atitinkantį jūsų poreikius: 7000, 8500 arba 10 000 virpesių per minutę.

Laikmačio funkcija optimaliam dantų valymo laikui

„Dentle One Plus“ vibruoja po 30, 60 ir 90 sekundžių, todėl jūs žinote, kada atėjo laikas šepečiuoti naujoje vietoje.

.
Švelnus ir efektyvus, pritaikytas jums valymas

Valydami dantis „Dental One“, pastebėsite, koks švelnus tai yra. Minkštos šepetėlių galvutės tinkamai valo jūsų dantis gylyje, tačiau nedirgina dantenų. Rankenos medžiaga slopina vibraciją ir triukšmą, o trikampio forma gerai telpa tiek rankoje, tiek ant kriauklės krašto. Šepetėlį galite pritaikyti penkiomis skirtingomis dantų šepetėlių galvutėmis, kad atitiktų jūsų specifinius poreikius.

„Dentle One Plus“ ličio jonų akumuliatorius. Vienas įkrovimas užtenka mėnesiui.

Ličio jonų technologija sukėlė revoliuciją akumuliatorių srityje. Šis atradimas apdovanotas Nobelio premija, o neseniai ličio jonų akumuliatoriai buvo sumontuoti Tarptautinėje kosminės stotyje TKS. Kai dabar darome tą patį su naujuoju „Dentle One Plus“, mes pasirinkome ličio jonų akumuliatorių, pasižymintį geriausiu našumu. Vienas įkrovimas užtenka iki viso mėnesio, net kai šepetėlį naudojate dvi minutes, du kartus per dieną.


.
Paprastos savybės padaro dantų valymą tikru malonumu

„Dentle One Plus“ lengvai naudoti. Šepetėlis suvibruos po 30, 60 ir 90 sekundžių, taigi jūs žinote, kada laikas valyti naujoje vietoje, o po dviejų minučių automatiškai išsijungia. Be to, yra pakankamai universalus, kad atitiktų jūsų specifinius poreikius. Pasirinkite iš trijų skirtingų greičio režimų su įjungimo/išjungimo mygtuku: nuo švelnių 7000 iki pažengusių 10 000 virpesių per minutę.

„Dentle“ viso gyvenimo garantija

Mes pasitikime savo produktų kokybe. Štai kodėl kiekvienam, „Dentle“ dantų šepetėlio galvutės schemos abonentui, siūlome visą gyvenimą trunkančią garantiją jūsų „Dentle“ dantų šepetėliui. Jeigu jūsų „Dentle“ elektrinis dantų šepetėlis sustotų veikti bet kuriuo abonemento laikotarpiu - dėl kokios nors priežasties - tiesiog grąžinkite tai į mūsų klientų centrą, kuris neužduos jokių klausimų. Tada jums nemokamai atsiųsime naują. Mes matome tai kaip vieną iš „Dentle“ paprastumo pusių.


.
Sukurtas Švedijoje, akcentuojant stilingą visų dalių dizainą

„Dentle One“ sukurtas dėl abejonių dėl technologijoje nustatytų elektrinių dantų šepetėlių. Norėjome sukurti alternatyvą. Veiksmingas šepetėlis, kuris švelniai valo, o taip pat atrodo gražiai. Dantų šepetėlis pagamintas sutelkiant dėmesį į stilingą visų dalių dizainą, kuris siūlo gerą proejktą ir patikimą funkciją už gerą kainą. Su „Dentle One Plus“ žengiame kitą žingsnį. Švelnus, kaip visada, išlaikant paprastumą ir grožį, bet dabar taip pat su veiksmingumu priekyje.

„Valote dantis po dušu? Su „Dentle One Plus“ ir „IPX7“ - tai ne problema.

Ar maksimaliai taupote laiką ir valote dantis, maudydamiesi duše? Jums puikiai tiks „Dentle One Plus“ dantų šepetėlis. IPX7 prietaisą 30 minučių galima panardinti į vandenį (iki vieno metro gylio), todėl dantų valymas dvi minutes po dušu nesukels jokių problemų.


Fördelar med Dentle One Plus som våra kunder gillar

.
„Dentle“: švelnus švediškas blizgesys

„Dentle“ gamina lengvai naudojamus ir puikiai suprojektuotus elektrinius dantų šepetėlius, kurie yra gražūs ir švelnūs dantims bei užtikrina nuostabius rezultatus. Juose dera skandinaviškas dizainas ir pasaulinės klasės akumuliatorių technologijos su vadinamuoju „Gentle Dentle Tech“ – apgalvotos konstrukcijos dėka sumažintas šepetėlio svoris, vibracija ir skleidžiamas garsas. Užtikrina švelnų dantų valymą ir vartotojo patogumą.

sveriges-tandlakarforbund-logo

Švedijos odontologų asociacija rekomenduoja naudoti elektrinį dantų šepetėlį

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžkite į parduotuvę
      Calculate Shipping